Horoskop Panna na 2021 rok

Horoskop na 2021 rok dla przedstawicieli znaku zodiaku Panna charakteryzuje ten okres jako jednoznacznie pozytywny. Żywioł Ziemi, do którego należy Panna, odpowiada pierwiastkowi Metalu we wschodniej tradycji i jest to element patrona 2021 roku – Byka. Z drugiej strony Panna reprezentuje zmienny krzyż, który charakteryzuje się elastycznością i zdolnością adaptacji, a te cechy są obecnie nie do przyjęcia. Co ciekawe, wśród niebiańskich patronów i antagonistów Twojego znaku nie ma żadnego z tych ciał niebieskich – Słońca, Marsa, Księżyca i Plutona, które w dużej mierze zadecydują o biegu Twojego życia w tym roku.

Nie oznacza to, że powyższe planety nie będą miały na ciebie wpływu. Na przykład Wenus, odpowiedzialna za problemy i lęki Panny, jest antagonistką Marsa, a ponieważ czerwona planeta zajmuje teraz pozycję dominującą, wtedy negatywny wpływ Wenus zostanie całkowicie stłumiony. To obiecuje brak problemów na froncie miłosnym i nowe perspektywy w związku. Chociaż ogólnie rzecz biorąc, obszar ten wyraźnie schodzi na dalszy plan, a kwestie materialne wysuwają się na pierwszy plan. Horoskop Panna na rok 2021 mówi, że to masz wielką szansę na osiągnięcie zamierzonego celu, ale wciąż musisz na to ciężko pracować.

Pierwszy kwartał cyklu (okres od początku roku do kwietnia) przyniesie zmiany w Pannie. Niektóre z nich będą trudne do zaakceptowania. Nie ma nic do zrobienia – trzeba to znieść. Najważniejsze to nie pozwolić innym wpływać na twoje decyzje. Tylko Ty będziesz mieć wystarczająco dużo informacji, aby dokonać właściwego wyboru.

Jednocześnie na tym etapie nie będzie zbyt wielu informacji, aby można było mówić przynajmniej o pewności. Ale Pannie nie jest obce poleganie na szczęściu. Również tutaj będzie ci dość łatwo działać w warunkach braku informacji. Jednocześnie gwiazdy nadal zalecają przemyślenie wszystkich opcji przed rozpoczęciem realizacji swoich planów. Dotyczy to przede wszystkim czynności zawodowych, w których otwierają się przed Tobą nieoczekiwane perspektywy. Pamiętaj, że nikt cię tak naprawdę nie ogranicza (z wyjątkiem ciebie). Jeśli coś się nie uda, jest to powód, aby stać się lepszym a nie zmieniać swoją strategię. Dobra droga pozostaje dobrą drogą, niezależnie od okoliczności i opinii innych.

Okres od połowy wiosny do połowy lata 2021 r. dla Panien będzie interesujący jeżeli chodzi o większe zmiany, choć ilościowo będzie ich mniej niż na początku roku. Ale staną się znacznie bardziej konceptualne. Wiele się zmieni. W obszarze relacji osobistych na pewno nie będziesz mieć wystarczających informacji, aby podjąć decyzję i będziesz musiał zaufać drugiej osobie. Powiedzenie „ufaj, ale weryfikuj” byłoby właściwe w tym wypadku.

Nie popadaj w paranoję, bo inaczej ludzie po prostu się od ciebie odwrócą. Nawet w tak trudnym czasie można znaleźć miejsce na szczerość i uczciwość. Więc znajdź to , a szczęście się do ciebie uśmiechnie i otworzą się nowe możliwości. Z finansowego punktu widzenia nie pozwalaj sobie na duże wydatki, później będziesz potrzebować tych pieniędzy. Nie spiesz się, i nie podejmuj decyzji kierowanych emocjami. Jeśli potrzeba, zrób sobie przerwę, ale niezbyt długą. Gwiazdy radzą ci najpierw zrozumieć siebie. Wewnętrzne sprzeczności nie pozwolą ci na prawidłowe rozłożenie sił i możesz podjąć się zupełnie innego projektu, niż ten na którym powinieneś się skupić.

Od połowy lata do końca września 2021 roku Panna będzie musiała częściej czekać niż działać. Nie jest to łatwe, ponieważ wokół będzie się działo bardzo wiele. Znów przewidywane są zmiany w różnych dziedzinach życia, a niektóre z nich dosłownie wedrą się w twoje życie osobiste jak huragan.

Trzeba być wytrwałym i nie pozwalać sobie na zagłębianie się w metafizykę. W rzeczywistości wszystko będzie dość konkretne i przejrzyste , a jeśli tego nie widzisz, musisz zdjąć okulary.

W sprawach osobistych staraj się prosić bliskich o pomoc, nie odmówią. W biznesie polegaj na instynkcie zawodowym i nie bój się wyjść poza schemat. To dobry czas, aby nauczyć się nowych umiejętności, które przydadzą się wiele razy w przyszłości.

Najważniejsze, otwierając Puszkę Pandory, nie myśl, że nie będziesz w stanie poradzić sobie z konsekwencjami. Wszystko da się policzyć, ale nie do końca. Nie jesteś sam w swoich ambicjach i w pewnym momencie możesz połączyć siły ze swoimi sojusznikami (a nawet przeciwnikami), aby osiągnąć wspólny cel.

Ostatnia część 2021 roku (do stycznia 2022 roku, kiedy Tygrys zastąpi Byka) dla przedstawicieli znaku zodiaku Panna będzie najjaśniejszym okresem w cyklu rocznym. W tej chwili Merkury, władca i aktywator twojego znaku, wejdzie w pełną spójność z Ziemią, a jego wpływ na twoje życie będzie maksymalny. W tym miejscu wskazane jest aby w pełni skupić się na pracy, kreatywności, samorealizacji. Jeśli masz własną firmę, czas podjąć się dużego projektu, do tego będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli pracujesz w organizacji, staraj się zaczynać od małych projektów, ale konsekwentnie pracuj nad swoim celem.

Awanturnictwo nie jest mile widziane, ale jeśli uważasz, że to jest odpowiedni czas, nie znajdziesz lepszego momentu. To dobry czas na wszelkie inwestycje, duże przejęcia lub inne plany.

Drogie Panny, w 2021 r. bądźcie nieubłagani, Wasz sukces polega na zdolności do osiągnięcia celu, w każdym wypadku i w każdy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.